BUNGEE S.C.A.D. JUMPING - zabezpečený volný pád z výšky 50 metrů - BUNGEE Suspended Catch Air Device JUMPING
 
Hlavní stránka
Co je BUNGEE S.C.A.D.
Termíny seskoků
Ceník skoků
Jak objednat poukaz
Kontakt
Foto/Video galerie
 


TOPlist
@ 2014 Grafika a design:
Jiří Stolín, Xtreme Sports
 

BUNGEE S.C.A.D. JUMPING u nás můžete absolvovat, pokud vážíte od 60 do 110 kg.

Zájemci mladší 18 let mají povinnost mít na místě rodiče nebo zákonného zástupce nebo úředně ověřený písemný souhlas rodičů nebo zákonného zástupce, jinak nelze SCAD diving absolvovat.

Zakoupený poukaz je nutné včas zarezervovat pro BUNGEE S.C.A.D. JUMPING v příslušném městě, pro které byl zakoupen.

Všechny BUNGEE S.C.A.D.y ze skupinového balíčku je nutné absolvovat v 1 den.

SCAD diving bude realizován od 10.00 hodin a max. do 19.00 hodin za každého počasí. Pouze velice větrné počasí může BUNGEE S.C.A.D. JUMPING dočasně přerušit (vítr přes 36 km/hodinu), nebo budou seskoky přesunuty na náhradní termín.

Čas rezervace není časem BUNGEE S.C.A.D. JUMPINGU, ale časem, kdy se máte dostavit k zaregistrování ke BUNGEE S.C.A.D. JUMPINGU, od této doby čekáte na zaregistrování.

Po zaregistrování si vyhraďte na BUNGEE S.C.A.D. JUMPING nejméně 1 až 2 hodiny.

Čas Vašeho BUNGEE S.C.A.D. JUMPINGU se může posunout díky špatnému počasí, chování zákazníků před Vámi (zdržování JUMPINGU, narušení bezpečnosti JUMPINGU, pozdní příjezd atd.).

Platná rezervace obsahuje úplný kód poukazu. Rezervace bez uvedení kódu poukazu není rezervací, ale pouze dotazem.

Pro BUNGEE S.C.A.D. JUMPING je nutné mít na místě vytištěný úplný poukaz sebou. Bez poukazu, s neúplným poukazem nebo s nečitelným poukazem nelze BUNGEE S.C.A.D. JUMPING absolvovat.

Zakoupené poukazy rezervujte pro daný BUNGEE S.C.A.D. JUMPING v daném městě co nejdříve po zakoupení. Nezaručujeme dostupnost BUNGEE S.C.A.D. JUMPINGU ve Vámi požadovaný čas a požadovaný den, při pozdní rezervaci. Proto si provozovatel vyhrazuje právo přesunutí rezervace BUNGEE S.C.A.D. JUMPINGU na nejbližší další termín v daném městě, kdy se SCAD diving uskuteční, z důvodu nenaplnění kapacity BUNGEE S.C.A.D. JUMPINGU v daném městě, bez náhrady vzniklých nákladů.

PŘÍPLATKY K POUKAZŮM ZE SLEVOVÝCH PORTÁLŮ

  • porušení podmínek Kč 900,-- / 1 osoba / 1 BUNGEE S.C.A.D. JUMPING