BUNGEE S.C.A.D. JUMPING - zabezpečený volný pád z výšky 50 metrů - BUNGEE Suspended Catch Air Device JUMPING
 
Hlavní stránka
Co je BUNGEE S.C.A.D.
Termíny seskoků
Ceník skoků
Jak objednat poukaz
Kontakt
Foto/Video galerie
 TOPlist
@ 2014 Grafika a design:
Jiří Stolín, Xtreme Sports
 

SCAD diving

Vadí Vám Bungee jumpingové lano přivázané ke kotníkům či k hrudníku? Domníváte se, že s Vámi Bungee lano trhne jak začnete brzdit? Vadí Vám opakované houpání nahoru a dolu? Tak pro Vás je tu zcela nový způsob jak prožít Bungee Jumping. Kontrolovaný volný pád, až 100 km/hod. a měkoučké přistání do obrovské sítě, jež je zavěšena na čtyřech BUNGEE lanech. BUNGEE jumpingové lano již nemáte připoutané k Vašemu tělu, ale záchytný BUNGEE S.C.A.D. systém je zavěšen na čtyřech BUNGEE lanech. Pokud máte pocit, že při Bungee Jumpingu s Vámi lano trhne, tak u BUNGEE S.C.A.D. Jumpingu jste od tohoto pocitu oproštěni. Vyzkoušejte absolutní adrenalinovou pecku v podobě BUNGEE S.C.A.D. Jumpingu – jediného systému na světě, který umožňuje nepřipoutaný kontrolovaný volný pád.

BUNGEE S.C.A.D. Jumping je nový, unikátní a extrémně vzrušující adrenalinový zážitek. Diver se dostane do výšky 50 metrů pomocí speciální klece zavěšené na jeřábu. BUNGEE S.C.A.D. instruktor aktivuje systém a uvolní divera po odpočítání ... 3 ... 2 ... 1 ... jump. Velmi dlouhý volný pád (30 metrů), je zcela bez připoutání! Diver padá volným pádem do BUNGEE S.C.A.D. systému. Vzduchové tubusy a brzdný systém okolo BUNGEE S.C.A.D. systému složený ze čtyřech bungee jumpingových lan Vás zastaví opravdu plynule a měkce, tak že diver necítí vůbec žádný dopad. Pouze přihlížející slyší, tzv. dopad sítě, jehož zvuk je vyvolán prostorovým šířením zvuku. Zážitek z volného pádu je proto velmi intenzivní stejně jako při Bungee Jumpingu ze 150 metrů. Po přistání se celý BUNGEE S.C.A.D. systém položí pomalu na zem tak, že diver opustí na zemí síť a zážitek z volného pádu mu ve vzpomínkách vydrží na celý život.

A nyní již k samotnému volnému pádu ... vítejte u SCAD divingu!

1. ZAREGISTROVÁNÍ
Diveři je zvážen a zaregistrován ke BUNGEE S.C.A.D. JUMPINGU a zvolí si, zda-li chce seskok natočit na DVD nebo nafotit, či si chce zakoupit upomínkové tričko na památku

2. PŘÍPRAVA
Diveři obdrží CFF postroj pro volný pád

3. CESTA NAHORU
Diveři vystoupají do výšky 50 metrů

4. NAHOŘE
Diver je připojen CFF postrojem ke BUNGEE S.C.A.D. systému

5. PŘÍPRAVA
Diver je vyvěšen pod speciální klec do závěsného BUNGEE S.C.A.D. systému a je mu odpočítáváno. CFF postroj zaručuje správnou polohu těla během celého pádu.

6. BUNGEE S.C.A.D. JUMPING
Diver zrychluje až na 100 km / hodinu při volném 30 metrů, jež mu nastartuje nával adrenalinu jako seskok padákem.

7. PŘISTÁNÍ
Diver padá do obrovské BUNGEE S.C.A.D. sítě a přistání je srovnatelné s pádem do peřin. Diver necítí žádný dopad. Maximální přetížení je jen 4 G.

8. ZPÁTKY NA ZEM
Když SCAD systém začne pomalu klesat na zem, zaplaví divera pocit radosti, šílenství, smíchu a tento zážitek mu zůstane vryt do paměti na celý život.

9. NA ZEMI
Diver obdrží ceritifikát o absolvování BUNGEE S.C.A.D. JUMPINGU

10. NA PAMÁTKU
V případě objednání fotek či DVD, obdrží diver po seskoku fotky či DVD nebo obojí