SCAD DIVE - zabezpečený volný pád z výšky 50 metrů - Suspended Catch Air Device diving
 
Hlavní stránka
Co je SCAD free fall
Termíny seskoků
Ceník skoků
Jak objednat poukaz
Kontakt
Foto/Video galerie
 
TOPlist
@ 2014 Grafika a design:
Jiří Stolín, Xtreme Sports
 

Co je to poukaz?

Poukaz je dárkový kupón s datem SCAD divingu v daném městě ( Praha nebo Brno ).

Jak rychle poukaz obdržím?

Tak rychle, jak potřebujete. Zpravidla do 2 - 3 pracovních dní poštou na dobírku nebo emailem. Po dohodě je možné vyzvednout poukaz osobně při platbě v hotovosti.

Jak se dá poukaz objednat?

Stačí zavolat na naše telefonní číslo: 607 232 070 a poukaz si objednat telefonicky, nebo zaslat na naši e-mailovou adresu bungyjump@seznam.cz objednávku a připsat Vaši poštovní adresu. Objednávku Vám potvrdíme do 24 hodin a poukaz dorazí poštou na dobírku do 2 - 3 pracovních dní.

Jak budu za poukaz platit?

Poštou na dobírku, tzn. že při převzetí poukazu od pošty zaplatíte poště příslušnou částku nebo při převzetí poukazu na adrese firmy osobně, budete platit v hotovosti nebo převodem při objednání e-poukazu.

Jde platnost poukazu prodloužit?

Ano, jde. Vždy se snažíme naším zákazníkům vyjít vstříc. Mohl se Vám např. stát úraz nebo bylo tak špatné počasí, že si chcete zážitek užít, nejenom prožít, prodloužení je vždy však za poplatek.

Lze poukaz napsat na jméno?

Ano, lze. Chcete např. obdarovat přítele, přítelkyni či známého a tak Vám rádi poukaz vystavíme i na jméno. Bez jména je poukaz přenositelný.

Při objednání trika, videozáznamu a fotografií

Za videozáznam zaplatíte společně s poukazem a videozáznam bude pořízen až při samotném seskoku. Nebo je možné videozáznam přikoupit až na místě. Triko můžete též objednat dopředu se skokem. Bude vyznačeno na poukazu a vyzvednete si jej až na mostě při vyzkoušení velikosti.

Mohu poukaz objednat na firmu?

Ano můžete, s poukazem obdržíte fakturu o zaplacení. Na faktuře budou uvedeny ty údaje, jež jste uvedli do objednávky.

Lze poukaz vrátit či vyměnit?

Ano, lze. Do 14 dnů od převzetí poukazu můžete poukaz vrátit či vyměnit bez udání důvodu. Zásilka musí obsahovat podepsané písemné prohlášení o odstoupení od smlouvy doručené na naši korespondenční adresu do 14 dní od převzetí poukazu, poukaz v totožném stavu v jakém jste jej obdrželi, originál fakturu a doklad o zaplacení. V případě vrácení poukazu Vám bude z ceny zaplaceného poukazu na seskok odečten administrativní poplatek ve výši Kč 500,-- / poukaz. Administrativní poplatek zahrnuje Vámi využité služby spojené s vystavením poukazu, vystavením faktury, odeslání poukazu na Vaši adresu, náklady na poštovné, práci na vyřízení vrácení či výměnu poukazu a dodatečnou administrativní kontrolu poukazu.

Rezervace poukazu ze slevomatu

Platná žádost o rezervaci obsahuje datum seskoku, místo seskoku a platné číslo poukazu. Rezervace zaslaná na náš email max. do 6 dní po termínu do kterého měla být provedena rezervace, je zpoplatněna poplatkem Kč 400,-- / poukaz, jež je splatný v hotovosti v den seskoku před seskokem.